Oferujemy Państwu cyfrowe kserokopiarki wielofunkcyjne, ale również w naszej ofercie znajdują się drukarki, MFP (Multi Function Printer), plotery, skanery. Współpracujemy z czołowymi producentami: Ricoh, Canon, Konica Minolta. Oferujemy sprzedaż, wynajem oraz serwis urządzeń drukujących.

Oprócz sprzętu proponujemy inteligentne rozwiązania biurowe do zarządzania flotą drukarek. Stosując dostarczone przez nas oprogramowanie do obiegu dokumentów zyskasz pełną kontrolę nad środowiskiem druku w firmie. Ponadto zredukujesz koszty i podniesiesz jakość techniczną druku.

Druk w kolorze jest bezdyskusyjnie atrakcyjny, lecz droższy od monochromatycznego. Dlatego w przypadku tworzenia dokumentów, formularzy, instrukcji obsługi czy zestawień tabelarycznych optymalne są czarno-białe drukarki laserowe. Dzięki nim możliwa jest znaczna redukcja kosztów, bez utraty funkcjonalności tworzonych dokumentów.

Kserokopiarki wielofunkcyjne są obecnie standardowym wyposażeniem biur – niezależnie od ich wielkości czy branży. To maszyny, które pozwalają drukować, kopiować, skanować i faksować. Doskonale nadają się do wytwarzania i digitalizacji dokumentów. Są wyposażone w dyski twarde, które doskonale nadają się do zapisywania i przechowywania często wykorzystywanych plików. Ponadto MFP oferują różne możliwości wykańczania dokumentów poprzez dziurkowanie, zszywanie czy układanie wydruków. Większość producentów wyposaża swoje urządzenia w aplikacje OCR, które są niezbędne w procesie digitalizacji dokumentów papierowych. Dzięki nim możesz przekształcać skany do postaci edytowalnej, pozwalającej na łatwe wyszukiwanie i wprowadzanie danych.

Cyfrowe kserokopiarki laserowe zastąpiły klasyczne, analogowe maszyny kopiujące. Ich możliwości kończyły się na powielaniu dokumentów papierowych: kopie były niskiej jakości i brudziły palce. Z aktualnie stosowanymi maszynami łączy je już tylko nazewnictwo, np. miano kopiarki kserograficzne jest niekiedy używane w odniesieniu do urządzeń wielofunkcyjnych.

Kserokopiarki cyfrowe należą do kategorii maszyn określanych jako MFP (Multi Function Printer). Nazewnictwo to jest stosowane również wobec drukarek wielofunkcyjnych, które pod względem oferowanych możliwości tworzenia i obsługi dokumentów często nie różnią się niczym od kserokopiarek. Kopiarki i drukarki wielofunkcyjne A3 i A4 to w istocie urządzenia MFP o różnym zakresie realizowanych zadań.

Biurowe maszyny wielofunkcyjne są odpowiedzią na potrzebę integracji środowiska druku. Profesjonalne kserokopiarki klasy biznesowej coraz częściej zastępują autonomiczne, faksy, skanery i drukarki do firmy. Przejmują zadania wielu rozproszonych urządzeń, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów materiałów eksploatacyjnych i obsługi serwisowej.

Złóż zapytanie