Firma ABC COMPLEX POLSKA Sp. z o.o. oferuje sprzedaż i montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów domowych, biurowych czy przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą sprzętu wielu światowych producentów jak również z propozycją współpracy w zakresie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Wśród naszej oferty znajdą Państwo producentów takich jak:

Mitsubishi Heavy Industries, LG, General Electric Appliances, KAISAI, Fujitsu, Mitsubishi Electric, AUX, MIDEA, PANASONIC, SAMSUNG, GREE, MANTA, Rotenso, DAIKIN

Określenia stosowane przez różnych producentów urządzeń klimatyzacyjnych.

  • RAC (Residential Air Conditioners) – to grupa klimatyzatorów przeznaczona dla odbiorców indywidualnych (klimatyzacja domów i mieszkań) i biznesowych (małe sklepy i biura) do montażu w mniejszych pomieszczeniach.
  • CAC (Ceiling Air Conditioners) – seria urządzeń typu monosplit przeznaczonych do zabudowy. Są to urządzenia kasetonowe, kanałowe, konsole, urządzenia przypodłogowe i przysufitowe.
  • PAC (Packaged Air Conditioners) – to klimatyzatory stworzone z myślą o zastosowaniach biznesowych i przemysłowych – duże biura, restauracje, sale konferencyjne, pomieszczenia techniczne itp.
  • FJM (Free Joint Multi) Split Systems – grupa urządzeń które w róznych konfiguracjach mogą tworzyć system multisplit. Określenie FJM jest skrótem określającym urządzenia klimatyzacyjne multi firmy Samsung.
  • VRF (Variable Refrigerant Flow) – to system klimatyzacyjny z przeznaczeniem dla rozległych obiektów mieszkalnych, biurowych, biznesowych, w którym charakterystyczną cechą układu jest zmienna ilość pzepływu czynnika chłodniczego. Możliwości, zakres produktów i zastosowań, zaawansowane technologie systemów VRF sprawiają, że uznaje się je za kompleksowe rozwiązanie systemowe.
  • DVM (DVM Digital Variable Multi) VRF Systems – system klimatyzacyjny firmy Samsung działający na podobnej zasadzie jak system VRF.
  • ERV (Energy Recovery Ventilation) Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Dotyczy to central z wymianą energii powietrze-powietrze.