Urządzenia biurowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie doboru, sprzedaży lub dzierżawy oraz serwisu wielofunkcyjnych urządzeń drukujących.
W dzisiejszych czasach pracownicy potrzebują tworzyć i udostępniać dokumenty szybko i bez wysiłku. Proste, ale inteligentne rozwiązania w zasięgu ręki i w przystępnej cenie to wszystko czego potrzebujesz w swoim biurze. ABC COMPLEX Polska oferuje urządzenia o dużej wszechstronności, intuicyjnej obsłudze oraz zaawansowane funkcjach.
Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnej pod względem techniczno finansowym dzierżawy urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu z działem techniczno handlowym, gdzie uzyskają Państwo ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb ( zakładka kontakt )

Rzeczą oczywistą jest, że w biurze oprócz produkcji dokumentów obowiązkiem przedsiębiorcy jest dbałość o właściwe zniszczenie dokumentów w taki sposób, aby danie nie mogły zostać wykorzystane przez osoby do tego nieupoważnione.

Obecnie jeszcze większy nacisk w organizacjach kładzie się na ochronę danych wrażliwych ( klientów, kontrahentów, czy danych zasobów wiedzy własnych przedsiębiorstwa ) zgodnie z dyrektywą UE nazywaną w skrócie RODO.

Mając na uwadze powyższe zapraszamy do zapoznania się z ofertą niszczarek dokumentów i nośników danych.